بازی مرورگر تلفن همراهم را کجا پیدا کنم؟

لازم است ازطریق تلفن همراه خود ومرورگر آن(WAP / خدمات مرورگر) وارد bazifone.ir شوید. بعد از آن می توانید ازمیان طیف وسیعی از بازیهای تلفن همراه، انتخاب کنید. به یاد داشته باشید برای دسترسی آسان آن را بوک مارک کنید.

برخی نکات زیر برای کمک به شما در اتصال مفید خواهد بود:

لطفا برای یافتن و خرید بازی از موارد زیر اطمینان حاصل فرمایید:

تلفن همراه شما با تنظیمات اینترنت همراه (WAP / GPRS) پیکربندی شده است.

شما از آیفون یا آی پد با IOS 3.0 و یا دستگاه های اندروید با سیستم عامل نسخه 2.2 و بالاتر که از HTML 5 پشتیبانی می کند استفاده می کنید.

باید به اندازه کافی اعتبار داشته باشید، بخصوص اگر از یک سیم کارت اعتباری استفاده می کنید.

بازی را چطوری باید انجام داد؟

شما باید با 2000 ریال (200 تومان) یک روز اعتبارتان را فعال گردانید. می توانید تا زمانی که اشتراکتان فعال است تعداد نامحدودی از بازیها را بازی کنید.

بازیفون ایرانسل چیست؟

بازیفون ایرانسل، توانایی برای پخش بازیهای نامحدود تا زمانی که اشتراک شما فعال است رابه شما ارائه می دهد. هنگامی که شما در باشگاه بازی عضو شوید، به یک اتصال داده(اینترنت) فعال نیاز دارید تا قادر باشید اعتبار وضعیت اشتراک و بازی کردن مسابقات را چک کنید.

می توانید تا زمانی که اشتراکتان فعال است تعداد نامحدودی از بازیها را بازی کنید.

پورتال بازی ایرانسل چیست؟

پورتال بازی ایرانسل، توانایی برای پخش بازیهای نامحدود تا زمانی که اشتراک شما فعال است رابه شما ارائه می دهد. هنگامی که شما در باشگاه بازی عضو شوید، به یک اتصال داده / SMS فعال نیاز دارید تا قادر باشید اعتبار وضعیت اشتراک و بازی کردن مسابقات را چک کنید.

از کجا می توانم کمک / دستورالعمل بازی ها را پیدا کنم؟

دستورالعمل هر بازی در صفحه آن بازی وجود دارد.

اگر تصمیم به اشتراک و عضو شدن گرفتم، اشتراک من تا کی طول خواهد کشید؟

دوره عضویت شما روزانه خواهد بود. در پایان دوره اشتراک، اشتراک به صورت خودکار تمدید خواهد شد.

من نمی توانم بازی را راه اندازی کنم

ممکن است شما گزینه "اضافه شده به صفحه اصلی" را در یک بازی عضوشدنی فعال کرده باشید که در اینصورت نمایه (آیکون) به گوشی شما اضافه می شود، در زمان اجرای این بازیها صفحه ای مانند صفحه ی عضویت نمایش داده می شود، که 2000 ريال در روز را نمایش می دهد. این بازی وضعیت اشتراک و راه اندازی را بررسی خواهد کرد و اگر به مقدار کافی شارژ نداشته باشید ممکن است اصلا شروع نشود

بازی من دیروز راه اندازی شد اما امروز کار نمی کند

ممکن است شما گزینه "اضافه شده به صفحه اصلی" را در یک بازی عضوشدنی فعال کرده باشید که در اینصورت نمایه (آیکون) به گوشی شما اضافه می شود، در زمان اجرای این بازیها صفحه ای مانند صفحه ی عضویت نمایش داده می شود، که2000 ريال در روز را نمایش می دهد. این بازی ممکن است در روز یا هفته دوم به دلیل نبود شارژ کافی در حسابتان کار نکند و ما برای شروع مجدد بازی مجبور به تمدید اشتراک بازی هستیم.

چگونه می توانم از خدمات، لغو اشتراک کنم

لطفا از قسمت "حساب من" در سایت ، مراحل را دنبال کنید تا گزینه لغو اشتراک را مشاهده کنید و سپس روی 'انصراف' لغو اشتراک یا (قطع خدمات) کلیک کنید.